Natěračské práce Brno

Provádíme nátěry dřeva, kovu, podlah, plotů, zárubní, dveří, oken, fasád, vnitřních i vnějších ploch atd. Vše podle Vašeho přání, rychle a kvalitně a za dostupné ceny.

Vždy nejde jen o krásu

Je třeba si uvědomit, že nátěry veškerých podkladů nemají jen estetický význam, ale i význam ochranný. Materiál odhalený a nijak neošetřený vůči vlivům vnějšího prostředí, daleko rychleji podléhá zkáze, a to nejen na povrchu. Tomu je třeba zabránit vhodným ošetřením povrchu.

Jak při natírání postupujeme my?

Ve většině případů nejprve odstraníme starý nátěr, vyspravíme případné nedostatky tmelem určeným pro danný material a vybrousíme jej. Dále pokračujeme základním a poté vrchním nátěrem.

V případě nátěrů dřeva můžeme použít nejen výše zmíněný postup, ale i využít vlastností dřeva a vhodným ošetřením zviditelnit a zvýraznit jeho přirozenou, přírodní krásu.

Při nátěru podlah musíme vybírat materiál odolný vůči oděru, popřípadě i vůči povětrnostním vlivům. Tomu musíme přizpůsobit počet nanášených vrstev i zvolit vhodný materiál pro danný účel.

U kovových podkladů se především snažíme nátěrem zabránit korozi. I zde, jako u všech podkladů, je důležitá už příprava materiálu před samotným nátěrem. Proto ji vždy provádíme kvalitní, antikorozní barvou, na předem pěčlivě přípravený podklad, který zbavíme koroze, nečistot a důkladně odmastíme.

 

  • Nátěry oken
  • Nátěry dveří a zárubní
  • Nátěry plotů a zábradlí
  • Nátěry radiátorů
  • Nátěry betonových podlah
  • Nátěry kovových konstrukcí
miroslavdockal.cz@gmail.com

Chcete nezávaznou cenovou nabídku a nebo konzultaci? Neváhejte nás kontaktovat!

TIP: S důvěrou se můžete obrátit i na prověřené kolegy v Olomouci a Praze

11 + 13 =

Sídlo: Jurkovičova 461/15, 638 00 Brno
IČ: 74520172
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku